Burak Oğuz Esnaf ve Sanatkârlarını iş yerlerinde ziyaret etti.

  • 21 Şubat 2019
  • Burak Oğuz Esnaf ve Sanatkârlarını iş yerlerinde ziyaret etti. için yorumlar kapalı
  • 350 KEZ OKUNDU
Burak Oğuz Esnaf ve Sanatkârlarını iş yerlerinde ziyaret etti.

Burak Oğuz Esnaf ve Sanatkârlarını iş yerlerinde ziyaret etti.

Burak Oğuz Esnaf ve Sanatkârlarını iş yerlerinde ziyaret etti-1

CHP Urla Belediye Başkan Adayı Burak Oğuz, ilçenin esnaf ve sanatkârlarını gezerek sorunlarını dinledi. Oğuz, ekonomik krizin esnaf ve sanatkârları olumsuz etkilediğini söyleyerekEkonominin yerelden kalkınmasını sağlamak için belediyelere çok iş düşüyor dedi.

Ekonomik krizin gerçekten büyük olduğunu işaret eden Burak Oğuz, bu dönemde seçilecek belediye başkanının omuzlarında çok ağır yükler olduğunu belirtti. Oğuz; Ülke ekonomisi dar boğazda. Çarşı pazarda pahalılık hat safhada. Böyle bir ekonomik tabloda yerel yönetimlere çok daha fazla iş düşüyor. Belediyeler yerelde ekonominin kalkınması, küçük esnafın ve sanatkârların nefes alabilmesi için projeler üretmek zorunda dedi.

Burak Oğuz Esnaf ve Sanatkârlarını iş yerlerinde ziyaret etti-2

Böyle bir ekonomik tabloda herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini anlatan Oğuz, yerel yönetimlerin, özellikle tarım ve hayvancılık sektöründe üretimin arttırılması konusunda çalışmalar yapması gerektiğini hatırlatarak Ekonomi birbirine bağlı halkalardan oluşur. Bir tanesi kırıldığı zaman zorluklar başlar. Urla bir tarım kenti, aynı zamanda turizm kenti ve çok kaliteli göç alan bir kent. Bugün esnafımızı gezdik, esnaflar kan ağlıyordedi.

Esnaf ve sanatkarlar Burak Oğuz’a yoğun ilgi gösterirken Oğuz ilçedeki kurum ve kuruluşları ziyaret ederek çalışmalarına devam etti.

Burak Oğuz Esnaf ve Sanatkârlarını iş yerlerinde ziyaret etti-3

Burak Oğuz Esnaf ve Sanatkârlarını iş yerlerinde ziyaret etti-4

Burak Oğuz Esnaf ve Sanatkârlarını iş yerlerinde ziyaret etti-5

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ