Unutulmamalıdır Ki, Krizin Tek Panzehiri Üretimdir.

  • 15 Ağustos 2018
  • Unutulmamalıdır Ki, Krizin Tek Panzehiri Üretimdir. için yorumlar kapalı
  • 558 KEZ OKUNDU
Unutulmamalıdır Ki, Krizin Tek Panzehiri Üretimdir.

Ülkemiz Ekonomisine Yönelik Gerçekleştirilen Manipülatif Girişimlerin Farkındayız.
Yapılan Bu Saldırılardan, En Çok Etkilenecek Sektörlerin Başında Tarım Geliyor.
Üreticilerimiz Yapılan Bu Saldırılara, “Her Ne Pahasına Olursa Olsun Üretime Devam Edeceğiz” Diyerek Cevap Veriyor. Soyer Diyor Ki; “Unutulmamalıdır Ki, Krizin Tek Panzehiri Üretimdir. Üretimden Başka Çare Yoktur”.
Yaşanan Bu Krizin Ülke Tarımını Ve Üreticilerimizi Nasıl Etkileyeceği Dikkate Alınarak, “Tarımın 100 Günlük Geleceği” Tekrar Ele Alınmalıdır.

Unutulmamalıdır Ki, Krizin Tek Panzehiri Üretimdir.

Unutulmamalıdır Ki, Krizin Tek Panzehiri Üretimdir.

15 AĞUSTOS 2018- KÖY-KOOP Genel Başkanı Neptün SOYER, Yönetim Kurulu Üyesi bölge başkanlarıyla, ülkemiz ekonomisini hedef alan saldırılarla ilgili görüşmelerde bulundu. Bu görüşmelerin ardından SOYER, “Genel Merkezimize ortak tüm birliklerimiz ile ülke ekonomisine yönelik gerçekleştirilen manipülatif girişimlerin farkındayız. Bu girişimlerin başarılı olamayacağına eminiz. Ülkemizin bekası için üreticiler olarak, elimizden gelen tüm çabayı göstermeye hazırız” dedi.
Son günlerde ülkemiz ekonomisini hedef alan girişimleri değerlendiren SOYER, “Döviz kurlarında yaşanan gelişmelerin en fazla etkileyeceği sektörlerin başında tarım gelmektedir. Özellikle girdi fiyatlarında yaşanan artışlar, üreticilerimizi endişelendirmektedir” dedi. Üreticilerimizin kullanmış olduğu gübre,

Neptün soyer diyor ki Unutulmamalıdır Ki, Krizin Tek Panzehiri Üretimdir.

Neptün soyer diyor ki Unutulmamalıdır Ki, Krizin Tek Panzehiri Üretimdir.

mazot, ilaç gibi birçok girdinin ülkemize döviz karşılığında ithal olarak geldiğini belirten SOYER, “Girdi fiyatlarındaki bu artışlar elbette üreticilerin maliyetlerini ve karlılığını olumsuz yönde etkileyecektir. Ama her şeye rağmen üreticilerimiz yapılan bu saldırılara, “ her ne pahasına olursa olsun üretime devam edeceklerini” bildirerek, bir kez daha devletimizin yanında olduğunu göstermişlerdir. ” diye ifade etti. KÖYKOOP Genel Başkanı Neptün SOYER, “Unutulmamalıdır ki, krizin tek panzehiri üretimdir ve üretimden başka çare yoktur” diyerek üretimin öneminin bir kez daha altını çizdi.
Son günlerde yaşadığımız krizin ardından, üretimin artmasına ve üreticilerin endişelerini gidermeye yönelik adımlar atılması gerektiğini belirten KÖY-KOOP Genel Başkanı Neptün Soyer; “ geçtiğimiz haftalarda açıklanan “Tarımın 100 Günlük Geleceği” eylem planında üreticiye ve üretime yeterince yer verilmemiştir. Üretici temsilcileri olarak bu durum karşısında kaygılıyız” dedi. Ülke ekonomisinde piyasalara yönelik olumsuz gelişmelerin tekrar değerlendirilmesi gerektiğini söyleyen SOYER, yaşanan bu krizin ülke tarımını ve üreticilerimizi nasıl etkileyeceği dikkate alınarak, “Tarımın 100 Günlük Geleceği” eylem planının tekrar ele alınması gerektiğini vurguladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ