BENZİNDE 22, MOTORİNDE 14 KURUŞ ZAM GELDİ,POMPAYA YANSIYACAKMI?

  • 31 Temmuz 2018
  • BENZİNDE 22, MOTORİNDE 14 KURUŞ ZAM GELDİ,POMPAYA YANSIYACAKMI? için yorumlar kapalı
  • 314 KEZ OKUNDU
BENZİNDE 22, MOTORİNDE 14 KURUŞ ZAM GELDİ,POMPAYA YANSIYACAKMI?

BENZİNDE 22, MOTORİNDE 14 KURUŞ ZAM GELDİ

(EPGİS) Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası benzin ve motorin fiyatlarına zam yapıldığını basın açıklaması ile duyurdu.

 benzinvemotorinezam


benzinvemotorinezam

(EPGİS) Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası  tarafından yayımlanan basın açıklamasında ayrıca söz konusu zammın 31 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacağı bildirildi. Peki EPGİS tarafından duyurulan benzin ve motorin zammı fiyatlara yansıtılacak mı?

BENZİN VE MOTORİN FİYATLARINA YAPILAN ZAM FİYATLARA YANSITILMAYACAK

 

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından açıklanan benzin ve motorin zammı yine fiyatlara yansıtılmayacak. Sendika tarafından yapılan benzin zammına ilişkin duyuruda, benzin fiyatlarına 22 kuruş, motorin fiyatlarına ise 14 kuruş zam yapıldığı açıklandı.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın sosyal medya hesabı üzerinden vatandaşlara duyurulan benzin ve motorin zammına ilişkin açıklamada ise ”“31/07/2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; benzinde 22, motorinde 14 kuruş/litre fiyat artışı gerçekleşmiş olup ÖTV’den karşılandığından pompa fiyatlarına yansımayacaktır” ifadeleri kullanıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ