DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 46. MERKEZİNİ İZMİR BAYRAKLI’DA AÇTI!

  • 14 Mayıs 2018
  • DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 46. MERKEZİNİ İZMİR BAYRAKLI’DA AÇTI! için yorumlar kapalı
  • 437 KEZ OKUNDU
DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 46. MERKEZİNİ İZMİR BAYRAKLI’DA AÇTI!

 

Dünya Değişim Akademisi 46. Merkezini İzmir’de düzenlenen Değişim Şöleni etkinlikleri sırasında Bayraklı’da açtı. Dünyanın en kadim ve güçlü değişim teknikleri, size destek vermeye hazır, tam donanımlı ve içten Değişim Uzmanları eşliğinde İzmir-Bayraklı’da da sunuluyor.

      

Kısa zamanda yurt içi ve yurt dışında pek çok mekanı açılan Dünya Değişim Akademisi’nden yansıyan güven ve huzur dolu atmosfer, burada da itinayla hazırlanmış. Değişim Uzmanları İzmir Bayraklı’dan anlamlı bir mesaj gönderiyor ve herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor: Tekâmül değişim demektir ve insanlara değişimin önemini anlatabilmek için onlara empatiyle yaklaşmak gerekir. Değişime direnç gösteren insanlara destek olmak, onlara değişimin yararlarını anlatmak ve korkularını aşmaları için yardım etmek gerekir….” Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından.

 

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.

 

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olan Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Bayraklı’da da  aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

 

Dünya Değişim Akademisi – Bayraklı

İletişim: 532 216 57 75

info@dunyadegisimakademisi.com

http://www.dunyadegisimakademisi.com

 

Bülten Bilgi

E-mail: elcinerener@gmail.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ