Yarımada Gündem Ailesi

Yarımada gündem İzmir ili Urla ilçesinde 30 Haziran 2016 tarihinde www.yarimadagundem.com alan ismi ile kuruldu. İzmirde yarımada olarak bilinen Çeşme Karaburun,Urla,Seferihisar,Güzel bahçe  ve bağlı mahalleler (köyler) ile buralara ait buraları yakından ilgilendiren yerel haberler ,yerel yemekler,yerel tabiiat güsellikler ve sorunları başta olmak üzere İzmir ili Ege ve Tüm yurt haberleri ile dünyadan haberlere yer vereceğimiz Siyasetten tamamen uzak , tarafsız, bağımsız, ülkesini Devletini milletini seven insanların bir araya gelip ayrıştırmalar,bölüştürmeler olmadan birleştirici ve irileştirici düşünceler içerisinde bir web sayfası kurdum. Aliye bozkurt Ablamın yoğun ısrarları üzerine Sitemize bir de internet radyosu ekledim.

Urla Ziraat odasından Arzu Aydınalp kuruluş aşamasında yoğun teşviklerde bulundu.,

Urlada köklü sigorta şirketlerinden birisi olan  ve halen Kılınç iş merkezinde sigortacılık yapmakta olan ( yarımada sigorta aracılık hizmetleri )Kara Kemal ( Kemal Ergün )

Emekli Hanım ablamız Ziraat Mühendisi Nalan Bulakeri de bizlere web sayfamızın başlangıcında destek veren güzel yazılar ile okuyucu kitlemize katkı sağlayan dostlarımız oldular.Kendilerine Teşekkür ediyorum.

Ben Nida Şahin 1967 Amasya Gümüşhacıköy Gümüş kasabası doğumluyum.Aslen Çorum Mecitözü köprübaşı köyü nüfusuna kayıtlıyım.

ilk ve orta öğrenimimi Amasya gümüşhacıköy Gümüş kasabasında tamamladım. 1980 ihtilalinden hemen sonra Mamak Muhabere Asb. Hazırlama okuluna Asil 73. olarak kayıt yaptırdım. 4. yılımın sonunda Askeri okuldan ayrılarak Van Endüstri meslek lisesine kayıt yaptırdım.

1991 de 99 tam puan ile Polis okulu sınavını kazanarak Trabzon Polis okulunda okudum 1992 de Mezun olup Trabzon,Şırnak Cizre,Muğla Marmaris,Samsun Gazi pol.Mer. ve İzmir Urla da görev yaptım.

Her zaman insanlara güzel bakan güzel gören gözlerle yaklaşıp hataları,kusurları ve yanlışlıkları “Bağcıyı dövmek için değil üzüm yemek için” gösterdim. Göstermeye de devam edeceğiz. Develere diken yaransa da Tatlı söz yılanı deliğinden çıkarır diyorum. Nida ŞAHİN