DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 100. MERKEZİNİ SAPANCA’DA AÇTI!

  • 07 Ağustos 2018
  • DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 100. MERKEZİNİ SAPANCA’DA AÇTI! için yorumlar kapalı
  • 243 KEZ OKUNDU
DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 100. MERKEZİNİ SAPANCA’DA AÇTI!

 

Dünyanın değişiminde köklü bir dönüm noktası olacak Dünya Değişim Akademisi, 100. merkezini pazar günü Sapanca’da açtı. 100. merkez kutlamaları, cennet doğası ile ünlü, Sakarya’nın Sapanca ilçesinde gerçekleşti. Türkiye’den ABD, Japonya, Arjantin, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Almanya, New York, Las Vegas, Lozan, Paris, Roma, Cenevre, Dubai’ye  kadar dünyanın bütün ülkelerinde/büyük kentlerinde açılmakta olan kurum, dünya geleceğinde anahtar bir rol almaya hazırlanıyor.

 

Ekolojik dengelerin değiştiği; küresel ısınma, iklim farklılaşması, artan depremler ve toplumsal krizlerle yüzleşilen günümüz dünyasında, köklü bir değişimi hedef alan Dünya Değişim Akademisi, çözümü insanın değişimi üzerine kuruyor. “Kendini değiştir dünyan değişsin, dünyanı değiştir dünya değişsin” gerçeğine yoğunlaşarak, bireyin kendine, toplumlara ve tüm eko-sistem içindeki sorumluluğuna dikkat çekiliyor. Bu nedenle de 100. merkezin açılışı,  bir doğa cenneti olan İstanbul’a komşu Sapanca’da gerçekleşti.

 

Kurumun tam donanımlı Değişim Uzmanları, “daha yaşanılası bir dünya, dost  doğa, sağlıklı yaşam, yapıcı iletişimler ve gerçekleşen hayaller için” herkesi Sapanca’ya ve tüm dünyadaki merkezlere davet ediyorlar. Amaç farkındalıkla değişmek: “Değişimin temelinde farkındalık var. Farkındalık ve bilinçlilik değişime neden olacak…” (Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından.)

 

Dünya Değişim Akademilerinde değişim nefesle başlıyor. Yapılan Değişim çalışmaları arasında nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon, derin gevşeme çalışmaları var. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili program sunuluyor. Ayrıca bireysel ihtiyaçlara yönelik programlar, kurumun deneyimli Değişim Uzmanları’nca oluşturuluyor.

 

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,   motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Sakarya-Sapanca’da da hizmet verecek. “Yaşasın değişim!” diyerek, içinizdeki samimi değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

 

Dünya Değişim Akademisi – Sapanca

info@dunyadegisimakademisi.com

http://www.dunyadegisimakademisi.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ