YEPAŞ – Elektrik Faturanız Cep Telefonunuza SMS’le İletecek

  • 23 Temmuz 2018
  • YEPAŞ – Elektrik Faturanız Cep Telefonunuza SMS’le İletecek için yorumlar kapalı
  • 327 KEZ OKUNDU
YEPAŞ – Elektrik Faturanız Cep Telefonunuza SMS’le İletecek

YEPAŞ, sistemde telefon numarası olan müşterilerine tahakkuk eden fatura bilgilerini SMS olarak gönderiyor. Müşteri memnuniyeti önceliği ile çalışmalarını yürüten YEPAŞ, ücretsiz verilen bu hizmet ile müşterilerin ödeme yapmayı unutmalarından kaynaklanan gecikme faizi ve enerji kesilmesi işleminde mağdur olmalarının önüne geçmeyi amaçlıyor.

YEPAŞ,Genel Müdürü Arif AKŞAM, “Hizmet bölgemiz olan Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop il ve ilçelerindeki müşterilerimize kaliteli enerji sunarken, bir yandan da müşterilerimizin işini kolaylaştırmak için yeni projeler hayata geçiriyoruz. Müşterilerimize bu kolaylıkları sağlamamız için onlarla iletişim içerisinde olmamız lazım. Bunun için en etkin iletişim araçlarından biri olan cep telefonu bilgisi başta olmak üzere müşterilerimizin güncel iletişim bilgilerine ihtiyaç duymaktayız. Müşterilerimize tahakkuk edilen fatura bilgileri aynı günün akşamı otomatik olarak SMS ile cep telefonuna gönderilmeye başlandı” şeklinde konuştu.

 

Hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerin, başta cep telefonu numarası olmak üzere YEPAŞ, sistemindeki e – posta adresi, TC kimlik numarası kısacası tüm bilgilerinin güncel olması gerektiğini belirten AKŞAM, müşterilerimiz sistemimizde kayıtlı bilgilerinin güncelleme işlemlerini kendilerine en yakın müşteri hizmetleri merkezine giderek veyaYEPAŞ, web sitesinden bilgi güncelleme formunu doldurarak yapabilirler diye belirtti.

YEPAŞ genel Md. Arif AKŞAM

YEPAŞ genel Md. Arif AKŞAM

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ