DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 70. MERKEZİNİ İSTANBUL FENERYOLU’NDA AÇTI!

Gürbüz

Yazarın şu ana kadar yazılmış 15 makalesi bulunuyor.
  • 26 Haziran 2018
  • DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 70. MERKEZİNİ İSTANBUL FENERYOLU’NDA AÇTI! için yorumlar kapalı
  • 330 KEZ OKUNDU

 

 

Dünya Değişim Akademisi 70. merkezini İstanbul Feneryolu’nda açtı. “Şimdi değişim zamanı” diyerek Türkiye’den tüm Dünyaya açılan Dünya Değişim Akademisi’nin tam donanımlı Değişim Uzmanları, İstanbul’un Feneryolu semtinde de dünyanın en kadim ve güçlü değişim tekniklerini sunacak!

 

Dünya Değişim Akademisi’nin bütün merkezlerinden yansıyan huzur, güven, bilgelik dolu atmosferi yeni açılan mekanda da bulacaksınız! Değişim bir maceradır diyen güler yüzlü, motivasyon dolu ve bilgili Değişim Uzmanları, ünlü Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından önemli bir mesajla herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor: Bir değişim gerçekleşmesi ve hayatının olumlu yönde değişmesi için bu küçük gezegende küçük bir başlangıç yapman gerekir. Nedir o küçük başlangıç? Nefesin farkında olmak! Nefesinin farkında ol: Değişim başlayacaktır. O yüzden tüm çalışmalarımıza nefesle başlıyoruz.  

 

Yeni merkezde temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.

 

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Feneryolu’nda da aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

 

Dünya Değişim Akademisi – İstanbul Feneryolu

İletişim: 0532 596 00 93

info@dunyadegisimakademisi.com

http://www.dunyadegisimakademisi.com

 

Bülten Bilgi: 0 532 284 17 90

E-mail: elcinerener@gmail.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ