DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 68. MERKEZİNİ ARJANTİN’DE AÇTI!

  • 22 Haziran 2018
  • DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 68. MERKEZİNİ ARJANTİN’DE AÇTI! için yorumlar kapalı
  • 203 KEZ OKUNDU
DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 68. MERKEZİNİ ARJANTİN’DE AÇTI!

 

Dünya Değişim Akademisi 68. merkezini Arjantin’de açtı. “Kendini değiştir dünya değişsin” vizyonu ile Türkiye’den dünyaya açılan kurumun tam donanımlı Değişim Uzmanları, Arjantin’de de dünyanın en kadim ve güçlü değişim tekniklerini sunacak!

 

Değişim bir maceradır diyen güler yüzlü, içten, bilgili ve Dünya Değişim Akademisi Uzmanlığını Türkiye’de alan Arjantin’li Uzmanlar, herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor. Ünlü Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından önemli bir mesajları var: “Değişim isteyen insan toplumun dayattığı koşullandırmaya göre değil, kendi anlayış ve farkındalığına göre hareket etmektedir…”

 

Dünya Değişim Akademisi’nin bütün merkezlerinden yansıyan huzur, güven, bilgelik dolu atmosferi, Arjantin’de de bulacaksınız! Yurt dışındaki yeni merkezde temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.

 

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Arjantin’de de aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

 

Dünya Değişim Akademisi – Arjantin

info@dunyadegisimakademisi.com

http://www.dunyadegisimakademisi.com

 

Bülten Bilgi: 0 532 284 17 90

E-mail: elcinerener@gmail.com

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ