DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 48. MERKEZİNİ İZMİR ALSANCAK’TA AÇTI!

  • 22 Mayıs 2018
  • DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 48. MERKEZİNİ İZMİR ALSANCAK’TA AÇTI! için yorumlar kapalı
  • 334 KEZ OKUNDU
DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 48. MERKEZİNİ İZMİR ALSANCAK’TA AÇTI!

 

Dünya Değişim Akademisi’nin 48. merkezi İzmir Değişim Şöleni etkinliklerinde Alsancak’ta açıldı. İtinayla hazırlanmış mekanda dünyanın en kadim ve güçlü değişim tekniklerini sunan bilgili ve tam donanımlı Değişim Uzmanları ile buluşacaksınız.

      

Kısa zamanda yurt içi ve yurt dışına yayılan kurumun değişim odaklı, güven ve motivasyon dolu Değişim Uzmanları, İzmir Alsancak’ın merkezinden güzel bir mesajla herkesi değişime davet ediyorlar: Geniş görüşlü olmayan insan için değişim her zaman tehlikeler içerir ve kişi bu tehlikelere direnir. Aslında değişim en büyük haz, en büyük kutlamadır. Bunu anlayan değişime asla direnmez ve değişim ile dans etmeye başlar..” Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından.

 

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.

 

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olan Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile İzmir Alsancak’ta da  aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

 

Dünya Değişim Akademisi – Alsancak

İletişim: 0543 301 0327

info@dunyadegisimakademisi.com

http://www.dunyadegisimakademisi.com

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ