DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 16. MERKEZİNİ İZMİR MAVİŞEHİR’DE AÇTI!

  • 16 Mart 2018
  • DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 16. MERKEZİNİ İZMİR MAVİŞEHİR’DE AÇTI! için yorumlar kapalı
  • 276 KEZ OKUNDU
DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 16. MERKEZİNİ İZMİR MAVİŞEHİR’DE AÇTI!

 

Dünya Değişim Akademi’si 16. merkezini, İzmir’de düzenlenen Değişim Şöleni sırasında Mavişehir’de açtı. Değişmek isteyenlere dünyanın en kadim ve doğal tekniklerinin sunulacağı mekanın yöneticileri içten, çağdaş, tam donanımlı Değişim Uzmanları.

 

Motivasyonla dolacak, kendinizi keşfe ve değişime doyamayacaksınız diyen Uzmanlar, cesaret veren önemli de bir ipucu veriyorlar: “Değişime direncin nedenlerinden biri başarılı olamama endişesidir. Özellikle herhangi bir şekilde başarıya ulaşmış olan kişiler değişime direnirler çünkü değişimin sonucunda başarısız olma endişesine kapılırlar. Bu bazen fobi haline gelir ve o zaman kişi değişime tamamen karşı olur. Fakat eğer sen, değişimi bilinçli olarak kucaklarsan değişim de seni başarının zirvesine ulaştırır.” – ünlü Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? eserinden…

 

Dünya Değişim Akademisi’nin İzmir Mavişehir’de “Değişim Zamanı” sloganı ile açılan merkezinde temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Korku Kontrolü, Öfke Kontrolü, Kıskançlık Kontrolü, Başarı Sanatı, Kendini İfade Etme Sanatı, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok program uygulanacak.

 

Değişmekte kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Değişim Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Mavişehir’de de aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

 

 

Dünya Değişim Akademisi – Mavişehir/İzmir

info@dunyadegisimakademisi.com

http://www.dunyadegisimakademisi.com

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ