İSTANBUL – ŞİLE’DE ULUSLARARASI FARKINDALIK FESTİVALİ YAPILDI

  • 29 Ekim 2017
  • İSTANBUL – ŞİLE’DE ULUSLARARASI FARKINDALIK FESTİVALİ YAPILDI için yorumlar kapalı
  • 372 KEZ OKUNDU
İSTANBUL – ŞİLE’DE ULUSLARARASI FARKINDALIK FESTİVALİ YAPILDI


Dünya Değişim Akademisi tarafından İstanbul’un sahil kasabası Şile’de Uluslararası Farkındalık Festivali düzenlendi. Etkinliğe 28 – 29 Ekim haftasonunda yurtiçi ve yurtdışından iki gün boyunca 400 kişi katıldı.
Festivalde çalışmalar Dünya Değişim Akademisi uzmanları tarafından sunuldu. Hayata daha mutlu, daha pratik, daha çözümsel yaklaşmayı sağlayan, farkındalığı artıran çok özel tekniklerin uygulandığı belirtildi. Nefes, biyoenerji, vücut çalışmaları, enerji merkezlerini arındırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme seansları sunuldu. Çalışmaları sunan uzmanlar iki günün sonunda stres ve gerginliğin atıldığını, enerjinin yükseldiğini, bedenin güçlendiğini, odaklanma yeteneğinin arttığını, farkındalığın yüksek boyutlarının deneyimlendiğini belirttiler.
Aynı zamanda bedensel, zihinsel, duygusal sağlığı da artıran etkili çalışmalara ilgi büyüktü. Dünya Değişim Akademisi uzmanları, daha bilinçli, daha mutlu, daha sağlıklı, daha odaklı, daha başarılı, sevgi dolu bir yaşam için düzenlenen festivalde yurdışından da pek çok katılımcının olduğunu belirttiler. Etkinlik 29 Ekim akşamı sona erdi. Best Western Şile Gardens Hotel ‘de gerçekleşti.
Bilgi irtibat no: 0 533 251 75 83

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ