Dünyada İlk Ve Tek Gerçek Yoga Kitabı: YOGA NEDİR? NE DEĞİLDİR? Şimdi de Telugu Dilinde Yakında Yayınlanacak!

  • 11 Ağustos 2017
  • Dünyada İlk Ve Tek Gerçek Yoga Kitabı: YOGA NEDİR? NE DEĞİLDİR? Şimdi de Telugu Dilinde Yakında Yayınlanacak! için yorumlar kapalı
  • 347 KEZ OKUNDU
Dünyada İlk Ve Tek Gerçek Yoga Kitabı: YOGA NEDİR? NE DEĞİLDİR? Şimdi de Telugu Dilinde Yakında Yayınlanacak!

 

Büyük Üstad Akif Manaf’ın şaheseri “YOGA NEDİR? NE DEĞİLDİR?” şimdi de Telugu dilinde yakında yayınlanacak!

Artık tüm dünya Büyük Üstadın şaheserini kendi özgün lisanında okuyabilecek. Eserin Türkçeden Telugu diline çevrilmiş olması sayesinde, güney Hindistan’da 74 milyon kişinin anadili Teluguca konuşanlar da gerçek Yoga bilgilerine kaynağından geldiği gibi özgün haliyle ve kendi ana lisanlarında ulaşabilecek.

“Yoga Nedir? Ne Değildir?” günümüzde alakasız unsurlarla harmanlanan ve değiştirilerek sunulmaya çalışılan Yoga ilmini tüm dünyaya saf, orijinal, yalın ve gerçek haliyle sunuyor.

Aslında bu şaheser günümüzün Yoga Sutra’sıdır!

Yoga, bu şaheserle evrensel bir yöntembilim, bir ilim, bir tekamül sistemi olarak, ait olduğu tüm sadelik ve zenginlik içinde, Türkiye’den şimdi de Hindistan’ın Andhra Pradesh eyaletindeki tüm Teluguca konuşanlara açılıyor.

Büyük Üstad Akif Manaf’ın kitapları dünyanın tüm dillerine çevrilmeye devam ediyor. Şu an Telugu dilinde yayınlanacak olan  “Yoga Nedir? Ne Değildir?” çok yakında diğer dillerde de Yogaseverlerle buluşacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ