1986 Urla Lisesi Mezunları 30 yıl sonra ilk defa bir araya geldi.

  • 09 Şubat 2017
  • 1986 Urla Lisesi Mezunları 30 yıl sonra ilk defa bir araya geldi. için yorumlar kapalı
  • 1.936 KEZ OKUNDU
1986 Urla Lisesi Mezunları 30 yıl sonra ilk defa bir araya geldi.

Urla lisesi 1986 yılı mezunları aradan geçen yaklaşık 30 yıldan sonraUrla Konal Kafede Bir araya geldiler. Bu fikrin öncüleri olan Melda SOMUNCU ,Fikret SENİÇELİ bir araya gelerek Geçmişte beraber aynı sıraları paylaştıkları arkadaşlarına duydukları özlemi geçmişteki tatlısıyla acısıyla anaıların yeniden canlanması gerektiğini düşünerek fikir birliğine vardılar. Bu fikir birliğinin meyvelerini de 5 Şubat 2017 de topladılar.

1986 lisesi mezunları yine eski günlerdeki gibi öğrenci havasında  30 yıla yakın bi,r sürenin ardından Urla da kahvaltı sohbeti ile bir araya gelerek çok güzel ve hoş bir sedanın yaşandığı buluşmada hatırlayan ,hatırlamayan , esprilerle dolu aynı zamanda duygusakl anlar yaşanan bir gün bir arada geçirildi.

Öğrenci günlerindeki şamatalı ve gürültülü konuşmaların yaşandığı günün sonuna doğru geleneksel buluşma günleri ve etkinlikler ile birlikteliğin sürdürülmesi kararı verilirken esprili anlar yaşandı.

1986 mezunlarından,Melda SOMUNCU,Fikret SENİÇELİ, Bülent KÖKLÜ,Aygül Öncel ŞAHİN,Ahmet KALKIŞ,Fulya KARAMANLI VAROL,Aşır DURAN,Bilgehan ERCAN,Esen ZEHİR,Süheyla KARADAĞ KEKLİK,Gözde KURU,Nilgün AKIŞ,Bedriye ŞANLI,Ahmet Osman Ferit ÖZGEN,Haluk EKİN,Gülden GÜLER,Sevilay APAYDIN,Nurdan AKGÜN,Işın DEMİR ve Sema YEŞİL kahvaltıya katılabildiler.  Sınıf Öğretmenleri Levent ÖNCEL(Mahmut hoca)da  katılanlar arasında yerini aldı.

(Haberin hazırlanma aşamasında resimleri yollayan Mustafa ÖZBESLER’e teşekkür ederim. Urla Haberleri – Nida ŞAHİN)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ