Urla Kent Konseyi Kadın Meclisi Mutluluk Dağıtacak

Urla Kent Konseyi

Yazarın şu ana kadar yazılmış 2 makalesi bulunuyor.
  • 05 Ocak 2017
  • Urla Kent Konseyi Kadın Meclisi Mutluluk Dağıtacak için yorumlar kapalı
  • 888 KEZ OKUNDU

Urla Kent Konseyi Kadın Meclisi yeni dönem çalışmalarına başladı.

kent konseyi mutluluk dağıtacak

Kasım ayında seçimleri yapılan Urla Kent Konseyi Kadın Meclisi İlk toplantısını yaptı. Urla Kent Konseyi binasında gerçekleştirilen toplantıda Urla Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri, yürütme kurulu tarafından belirlenen çalışma grupları seçimlerini yaptılar.

Yeni dönemde “Mutlu Kadın, Mutlu toplum” ve “Sosyo- Ekonomik yaşamda Kadın” olarak iki çalışma grubu belirlendi. Urla Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri yapılan toplantıda Kent Konseyi çalışma sistemi üzerine bilgi aldılar.

Kadın Meclisi üyelerine çalışma sistemi hakkında bilgi veren Urla Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Çiğdem Adalı “Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Bu zor günlerde amacımız Urla Kadınlarının ekonomik ve ruhsal açıdan refah düzeyini arttırmak. Öncelikli olarak kadınlarımızın kadınlığı ile gurur duymalarını sağlayarak, toplumun kadın üzerindeki baskısını azaltmak. Önümüzdeki üç yıllık dönemde felsefemiz “Mutlu Kadın, Mutlu Toplum” çünkü biliyoruz ki kadınlar toplumun temel taşıdır ve duygularını yoğun yaşar, yaşadığı duygu ise etrafına kolaylıkla iletirler. Bu yüzden kadının mutluluğu toplumun mutluluğu için önemli rol oynamaktadır.” Dedi.

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ