Ankara,İstanbul,KaySERİ KATİLLER başaramayacaksınız. Biriz Bir olacağız.

  • 17 Aralık 2016
  • Ankara,İstanbul,KaySERİ KATİLLER başaramayacaksınız. Biriz Bir olacağız. için yorumlar kapalı
  • 1.007 KEZ OKUNDU
Ankara,İstanbul,KaySERİ KATİLLER başaramayacaksınız. Biriz Bir olacağız.

Ülkemiz yeni bir kurtuluş savaşına giriyor. bu defa tersanelerimize,uçaklarımıza silahlarımıza el koyamadılar. Ama Tıpkı 1. dünya savaşından sonraki gibi Uçaklarımıza Askerimize Silahımıza ve polisimize Diz çöktürmek istediler, BAŞARAMADILAR. Güçlü  bir lider ,Güçlü bir ülke vatanını bayrağını Ülkesini,Dinini ,milli ve manevi değerlerini ölüme  meydan okuyarak savunan bu milleti bir kere daha haçlı kafası ile yok etmeye çalıştılar.Başaramadılar. BAŞARAMAYACAKLAR.

GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR

Türk’ü binlerce yıldır avrupa kafası anlamadı. Anlayamadı. Genlerimizi anlamak için kanlarımızı çaldılar. Genimizi bozamadılar, Ailelerimizi dağıtmaya çalıştılar 80 milyonluk tek bir aile doğdu. Bilmiyormusunuz bre gafiller bizim etimiz kemiğimiz kanımız Türk bu da yetmezzz BİZİM RUHUMUZ TÜRK. Genimize dokunsanız etimize canımıza dokunsanız da Ruhumuza yetişemezsiniz. Cenabı Allah bu milleti Türk yarattı. Hamurunu suyunu Türk yoğurdu. Biz sıkıştıkça kemikleşir sertleşiriz. Tahta gibi ıslandıkça kanla yoğruldukça  birleşir aramızdan hava bile sızmaz. Korkutamazsınız,silahla, bomba ile hain tuzaklarla kahpe terörist eylemlerle bizi yıldıramazsınız. Sabrımız tükeniyor Tek yumruk olduk. Balyoz oldu Türkün yumruğu bilesiniz….

Terörün amacı kaos ve korku yaratmak ,insanları sokağa çıkarmamak,birbirine olan güveni yardımlaşmayı dayanışmayı yıkmak, Öfkesi kabaran, kini çığ gibi büyüyen bu milleti de topyekün içerde iç savaşla yok  etmek. Devletimizin bekası Ülkemizin huzuru için terörün bize yaptırmak istediğine kardeşi kardeşe kırdırmak, ayrıştırmak,

Ülkemizin dört bir yanı hem içeriden hem de dışarıdan kuşatılmış türlü türlü isimlerle maşalar piyasaya sürülmüş bütün emperyalist güçler bütün Türk ve Türkiye Düşmanları bir araya gelmiş yeniden saldırıyor. Bir taraftan Allahsız Ateist din teröristleri diğer taraftan  Pkk,İşid ,Dhkpc ve diğerleri.

Buradan:  Hiç bir siyasi görüşü, söylemi sahiplenmeden tamamen içimden geldiği gibi bütün okurlarıma sesleniyorum. Urla da Yarım adada ,İzmir de ve memleketin her köşesindeki bizi takip eden hatta yurt dışında takip eden okuyan bütün okurlarıma sesleniyorum.

BURADAN:

FETÖ OPERASYONLARI İLE  GÖREVİNDEN UZAKLAŞTIRILAN,  İÇLERİNDE BENİM DE BULUNDUĞUM BÜTÜN MASUM MESLEKTAŞLARIMA, MEMURLARA ARKADAŞLARA, ESNAFA TANIDIK TANIMADIK HERKESE SESLENİYORUM.

Buradan sesleniyorum : Milli Duyguları aslanlar gibi şahlanmış genç ve yaşlı  herkese sesleniyorum.Haddim olmayarak evine şehit ateşi düşen gazi sancısı düşen ocaklarımıza sesleniyorum . Kimsenin şu anda devletine,milletine,ASKERİNE,POLİSİNE,kardeşine arkadaşına küsme kırılma gibi bir lüksü yok.

Buradan sesleniyorum :Tekrar tekrar her hangi bir siyasi ya  da başka bir grup vs  fikri savunmadan  Yürekten gelerek Gün Birlik günüdür. Gün Dirlik Günüdür. Gün kuvvayi milliye günüdür. Ülke olarak, halk olarak küçük büyük herkesin yüreğini ortaya koyarak sükunet içerisinde kaosa , birbirimizle kavgaya yol açacak tutum ve davranışlara mahal vermeden ve ÖZELLİKLE ÇOK ZOR GÜNLER YAŞAYAN EMNİYET VE JANDARMA teşkilatımıza görevlerinde yardımcı olmak onların işlerini kolaylaştırmak zamanıdır. Kışkırtmalara, gaz verilmesine müsade etmeyerek,sağa sola saldırmadan beklemek,şiddet isteyen gençlere sahip çıkarak sakinleştirmek şuan da birer vazifedir. Gün mantıkla hareket etme zamanıdır.

Memleketimizin ve Bütün Türk İslam dünyasının başı sağolsun.Şehitlerimize Allahtan rahmet Gazilerimize şifa Başta şehit ve Gazi ailelerimiz başta olmak üzere bütün milletimize güç ve metanet temenni ediyorum. Bütün terörist maşaları,eylemleri ve Maşaları tutan elleri lanetliyorum.

Allah C.C Milli Birilik ve Dirliğimizi güçlendirsin. Ne mutlu Türküm Diyene.URLA HABERLERİ Nida ŞAHİN

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ