İzmir Çevre Gönüllüleri Platformu Yeni Dönem Toplantılarına Yarın Urla’da başlıyor.

  • 06 Eylül 2016
  • İzmir Çevre Gönüllüleri Platformu Yeni Dönem Toplantılarına Yarın Urla’da başlıyor. için yorumlar kapalı
  • 849 KEZ OKUNDU
İzmir Çevre Gönüllüleri Platformu Yeni Dönem Toplantılarına Yarın Urla’da başlıyor.

 

İzmir Çevre Gönüllüleri Platformu

İzmir Çevre Gönüllüleri Platformu

Sevgili İZÇEP liler ve tüm doğa dostu arkadaşlarımız, İzmir Çevre Gönüllüleri Platformu, Eylül 2016 – Haziran 2017 Dönemi ilk toplantısını yarın başlatıyor.  Bu tarihler içinde her ayın 1. Ve 3. Çarşamba günü, Türkan Saylan Kültür Merkezinde Saat:14:00’de toplanıyoruz. İzmir’in, bölgemizin ve ülkemizin karşılaştığı her türlü çevre sorunuyla ilgileniyoruz.

Bu konularda bilim insanlarından, bilgilerini bizlerle paylaşmalarını rica edip, her ayın 3. Çarşambasında konferanslar düzenliyoruz. Doğa ve çevre bozgunlarında takipteyiz. Bu konuda şirketlere açılmış davalara katılıp, köylülere, diğer ilgili cevre gruplarına destek oluyoruz. Diğer çevre gruplarıyla ( EGEÇEP, İzmir Doğa ve Yaşam Savunması, ELELE, Konak Kent Konseyi Çevre Komisyonu, Urla Kent Konseyi Tarım ve Gıda Komisyonu, Doğal Sofra Urla) devamlı iletişim halindeyiz. Demeçler ve Basın açıklamalarıyla çevre bilincini yaymaya ve farkındalık yapmaya çalışıyoruz.

İzmir Çevre Gönüllüleri Platformu toplantısından

İzmir Çevre Gönüllüleri Platformu toplantısından

Yarın, ilk toplantımız, bir arkadaşımızın daveti üzerine Urla İskelesi’ndeki yazlık evinin bahçesinde saat:14:00’de gerçekleşecektir. İlk toplantımıza yeni katılmak isteyen çevre ve doğa dostları bana facebooktan mesaj atarak adres bilgilerini alabilirler. Yada bundan sonraki toplantılarımıza katılabilirler. Yeni katılmak isteyenler, bizi tanımak için lütfen İZÇEP Facebook sayfasına katılsınlar. https://www.facebook.com/groups/707201626044725/?fref=ts

Gelecek toplantımız, 21 Eylül Çarşamba günü, Kıbrıs Şehitleri Caddesi Türkan Saylan Kültür Merkezi ,3.Kat Konak Kent Konseyi Salonu’ndadır. Kararlarımızın hepsi, üyelerimizin katılımıyla alınır. 21 Eylül konferansı için, yarın konu ve hoca seçimini hep birlikte yapıp, hocayla iletişim kurulacaktır.
Geleceğe, temiz, yaşanabilir bir doğa bırakabilmek amacıyla yarın buluşalım. Selam, saygı , sevgi ve ve dostluğumla.
Merih Yücel – İZÇEP Başkanı

Urla’daki yarın toplanacağımız Adresi sosyal medyadan bana yazarak öğrenebilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ