)} Aman ha )} Balık Yemenin keyfi çıkarılacak yer.

  • 22 Temmuz 2016
  • )} Aman ha )} Balık Yemenin keyfi çıkarılacak yer. için yorumlar kapalı
  • 1.698 KEZ OKUNDU
)} Aman ha )} Balık Yemenin keyfi çıkarılacak yer.

)} AMAN HA )}Bu Bir Reklam Değildir. Gittim Gördüm Biliyorum.       İzmir Urla İlçesi Her geçen gün Güzelleşip yeni yeni mekanlarla yeni yeni işletmelerle Turizm ve Hizmet sektöründe yükselmeye devam ediyor. İşte bu yeni mekanlardan birisi de “AMAN HA” BALIK RESTORAN.

       Restorana geçmeden evvel Kendisini uzun zamandır tanıdığım Değerli arkadaşım Tolga KAYHANMETE Otel ve Restoran açmak için çalışmalara başladığını söylediğinde merak edip hemen Kalabak Pazar yerindeki mekana gitmiştim.

       İlk bakışta farkedilen bir bina ve inanılmaz bir otel,Restoran projesi. Bu binaya ancak bu kadar güzel hayal kurulabilirdi. Gözlerindeki ışıltıyı hala hatırlıyorum. Abi şurası şu şekilde olacak ,burasına mutfak burasına sauna.…. her cm kıyı köşe inceden inceye planlanmış ve inşaat çalışmaları başlamıştı.O kadar ince ayrıntılar bile planlanmıştı ki nerde ise inanılmaz denilebilir.

       Böylesi bir proje ,profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilince Ortaya muhteşem bir güzellik dökülüvermiş. O kadar ki uzaktan bakıldığında yahu burası çok pahalıdır ne olur ne olmaz başka yere bakalım demek içten bile değil.

       Otel dizaynı devam ediyor yakında otel bölümünün de açılışı da yapılacak ama Restoran Harika olmuş. Renk seçimi,dekor uyumu,mekan huzuru yanında Tolga’nın güler yüzü hoş sohbeti hele bir de kendi elleri ile hazırladığı balıklar olunca farklı bir lezzet ortaya dökülüveriyor. Tolgayı tanıdığım günden beri kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi başkasına düşünmez bile. Bu nedenle Mekan da Fiyatlar ASTRONOMİK HESAPLI desek yalan değil.Hele Hele Çeşme – Alaçatı ile kıyaslanacak olursaaa…. Bu kalite bu fiyata gerçekten Urla’nın ihtiyaç duyduğu bir hizmetti.

       KALABAK PAZAR YERİNDE bulunan AMAN HA da Keyifli bir akşam geçirip Balık yanında içeceğinizi yudumlarken bana teşekkür edeceksiniz sizlere bu mekanı hatırlattığım için. Dilerseniz 15 TL ye süper kahvaltı keyfi de yaşayabilirsiniz.

       Manzara,Mimari,Dekorasyon,Balık,Servis,Güler yüz uygun fiyat,kalite ……. abartısız olarak söylüyorum hepsi bir araya gelmiş .Bakın ben diyorum  ki Ağız tadıyla Seçkin bir ortamda Deniz mahsülleri keyfi için Aman Ha kaçırılmayacak bir  restoran. Eğer Sakinlikten hoşlanıyorsanız Hafta içi tercih etmelisiniz. Tolga ile sohbetin de tadına varabilirsiniz.İddia ediyorum İmkanı olan evde yapmaktansa AMAN HA hadi “Aman Ha” varken yemekle falan uğraşmayalım diyeceksiniz.Ümit ediyorum ki Bu kalite bu güzellik ilk günkü kadar güzel ve başarılı olarak devam eder. Şimdiden afiyet olsun.

Rezervasyon 0538 046 6516

"AMAN HA" BALIK RESTORAN.

“AMAN HA” BALIK RESTORAN.

"AMAN HA" BALIK RESTORAN.

“AMAN HA” BALIK RESTORAN.

"AMAN HA" BALIK RESTORAN.

“AMAN HA” BALIK RESTORAN.

"AMAN HA" BALIK RESTORAN.

“AMAN HA” BALIK RESTORAN.

"AMAN HA" BALIK RESTORAN.

“AMAN HA” BALIK RESTORAN.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ